Tenerife (PRG - TFS - PRG) 2.990 Kč/RT/osoba Smartwings Odbavené zavazadlo do 23 kg https://p.eximtours.cz/s-z1gr4mkw  .

Letenkový koutek

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Koukala jsem na ty nové vypsané lety od toho Easyjetu a nic moc zajímavého. Pro někoho ale může být fajn Mallorca nebo Porto během léta od 2-2,5k.

1 Citovat

Pegasus  má promo. Nemají ho nějak zpracované. 
Evropské a střední východ destinace. Například Casablanca - Karáčí pod 120€

přestupy  Istanbul/Ankara.   

Praha je mimo, anebo jsem nic nenašel. 

0 Citovat

Povedlo se mi tam naskládat z Vídně Omán za 200 EUR s přidaným zavazadlem. Není to žádná extra sláva, ale chceme tam delší dobu a za tuhle cenu zas tak často nejsou.

 

Vídeň - Chimkent 119 EUR, (12-20/10)

Vídeň - sharjah 200 EUR,

Bratislava - Bishkek 107 EUR, (11-18/10, 11-20/10)

 

1 Citovat

To vám všem flypgs.com funguje? Ja už dva měsíce dostávám jen error 🙄

0 Citovat

Mě funguje.

1 Citovat

@David Eiselt - přes webový prohlížeč dlouhodobě velmi problematicky. Appka byla funkční, ale kvůli dnešnímu zájmu v souvilosti s akcí už mi nefunguje vyhledávání letů ani tam...

0 Citovat

FLYNORSE AKCE - leden-duben 2025 z Berlína do Miami či i v lednu do NYC za 10000,- - tam v ECO light a nazpět v PREMIUM light :) (kdo to chce levněji může oba lety letět v ECU  a vychází to na 6900 :)

Za mě doporučuji - jsou tam levné 3d2n plavby na Bahamy či autem na Keywest :)

3 Citovat

David Eiselt napsal(a):

To vám všem flypgs.com funguje? Ja už dva měsíce dostávám jen error 🙄

mam taky dlouhodoby problem, neustale menim prohlizece, mazu susenky, a zkousim. Obcas jde, obcas nejde.

0 Citovat

To premium eco opravdu za to stojí viz můj poslední cestopis. Akorát není výběr sedačky zdarma a je za balík. Vyplatí se přijít na poslední chvíli na check in a zbydou nejlepší místa (lze kontrolovat na webu jak se to obsazuje a obsazují nejdříve prostřední řadu/prostredni sedačku v trojce). Nerozsazují…

2 Citovat

PRG - TFS - PRG 2.490 Kč

Zakoupit možné v kamenných prodejnách nebo pošlete DM ;)


tfs-letenky.jpg

5 Citovat

lucii.cr napsal(a):

Bratislava - Bishkek 107 EUR, (11-18/10, 11-20/10)




Ta Bratislava - Bishkek je tam prakticky na cely oktober a november.


screenshot-2024-09-04-at-13-52-35.png
screenshot-2024-09-04-at-13-52-51.png

1 Citovat

Diky Katko, bohuzel, jak mi funguje flypgs jen tak napul, tak presne tohle se mi ne a ne nacist :D

Nemela bys tam moc prosim screen kalendare VIE - MCT? (rijen)

0 Citovat

Paci sa :) 


screenshot-2024-09-04-at-14-21-16.png
screenshot-2024-09-04-at-14-21-27.png

1 Citovat

Tak co nakonec máme:

Praha - Írán 

Vídeň/Bratislava - Šymkent/Taškent 

 

Věřím, že toho mají více, jen jejich stránky jsou úplně mimo, Skyscanner nic nevidí a google flights ukazuji jiné ceny. 
je to opravdu těžké něco levného sehnat přes ten pegasus. 

0 Citovat

Pěkné ceny zpátečních letenek z Varšavy na Phuket, Srí Lanku a další nabízí Air Arabia po spuštění nové linky Varšava - Šardzá 20. prosince 2024. Okolo 13,5k včetně občerstvení a odbaveného zavazadla. :)

1 Citovat

Mne Pegasus ide úplne rýchlo a bez problémov, ak niekto chce pozrieť nejakú konkrétnu trasu môžem poslať 😊

1 Citovat

Kdyby se někomu hodilo, tak u Cebu Pacific teď akce na lety po Filipínách od 1 peso + daně (cca 250 Kč), na mezinárodní od 1 peso + daně (cca 500 Kč).

Například Manila – Soul, Da Nang, Bali, Singapur, Brunej a mnoho dalších. Akce platí na lety od 1. listopadu do 31. května, koupit lze od 6. do 10. září.

Na Fly4Free to zatím nebylo a ani na ostatních webech 😉😉😉

4 Citovat

Azorské ostrovy s TAP - TAP má do 17. 9. akci na některé lety.

Dost dobře vychází 28.3.-8. 4. 2025 - 6300 Kč let z Prahy přes Lisabon, v dobré časy. Včera mi přišla i podobná nabídka od Pelikana. 

3 Citovat

No vzhledem k timu, ze jsme tam leteli s Tapem za 3300kc, tak mam latku jinde😁.

5 Citovat

to jsme tam asi letěli ve stejné akci :)

1 Citovat

Dalo se letět i s Lufthansou okolo 3000,- z Prahy

3 Citovat

@Mandre: před pár lety jsem  létal po Evropě celkem běžně za 10-20 EUR. Teď bych se do stejných míst jen těžko dostal pod 40 EUR. Pokud bych chtěl do některých těch destinací opět letět, mám koupit letenku za těch 40 EUR nebo mám čekat jestli bude někdy za 10-20? (To není žádost o radu, já vím co mám udělat, to je reakce na tu laťku ) .

3 Citovat

To je nabídka/poptávka. To je např. důvod, proč v Japonsku je tak nízká inflace. Obchodník i mírně zdraží a zákazník už nepřijde.

Pokud zákazník akceptuje 40 euro, aerolinka nemá důvod prodávat za 20. Takže ono to začíná u nás. pokud akceptujeme jako akční cenu 6k a kupujeme to jako housky na krámě. 3k se už nevrátí. Avšak jeden kolenovrt jaro nedělá.

9 Citovat

No s tou inflací v Japonsku je to odvážné tvrzení :-)

2 Citovat

divan napsal(a):

@Mandre: před pár lety jsem  létal po Evropě celkem běžně za 10-20 EUR. Teď bych se do stejných míst jen těžko dostal pod 40 EUR. Pokud bych chtěl do některých těch destinací opět letět, mám koupit letenku za těch 40 EUR nebo mám čekat jestli bude někdy za 10-20? (To není žádost o radu, já vím co mám udělat, to je reakce na tu laťku ) .

urcite, tohle bylo zari 2022, a ani tak bych za  Azory 6k nedala, stale se da koupit za levno, kdyz se vychyta… jen je to horsi nez driv.

3